Hanka

Hanka terapeutMůj přístup

Nepovažuji se na cestě za změnou za někoho, kdo zná Vaši cestu lépe než vy a k vytouženému cíli vás dotáhne. To vy znáte svůj život a životní okolnosti lépe než kdokoliv jiný. Já mám pouze znalosti o procesu psychoterapie, ale o vás se vše nejlépe naučím jedině od vás:-). Jsem vám proto na cestě za změnou naslouchajícím společníkem, a ne autoritou, která vám jednoznačně poradí či přikáže, co byste měl ve svém životě dělat jinak, nebo kým jste a kam máte jít. Dávám vám své reflexe, otázky - jak někdy klienti říkají - nezvyklé a možná zpočátku těžké, trochu Vás na cestě popichuji. A když to nejde, zastavíme se a jsem Vám oporou. K cíli dojdeme společnými silami.

Za tu dobu, co pracuji s lidmi, jsem se naučila věřit, že změna je možná, stačí mít jen oči otevřené a být přístupný novým možnostem. Změna se totiž často neděje tak, jak ji čekáme, ale ubírá se jinými cestami. Ale každý z nás může ke změně vykročit.

Momentálně pracuji především s jednotlivci, pokud zvažujete párovou nebo rodinnou psychoterapii, ráda Vám doporučím někoho z kolegů.

Kromě poskytování psychoterapie v rámci seskupení Terapie Spolu pracuji od roku 2013 jako psycholog v Diecézní charitě Brno - Celsuz. Psychoterapii se věnuji také teoreticky a výzkumně v rámci doktorského studia psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity.

Volný čas trávím nejraději s přáteli a sportem (hlavně turistika a jóga), ráda zajdu na kulturu do divadla nebo kina, či si přečtu dobrou knihu. Pokud Vás zajímá můj profesní profil ve strukturovanější podobě, zde je.

Na konzultaci se s Vámi ráda domluvím na telefonním čísle (+420) 733 158 998, nebo e-mailem hanka@terapiespolu.cz. Pokud byste měli ještě jakékoliv dotazy ke mně, ke způsobu práce, k cenám nebo k čemukoliv dalšímu, určitě se na mne obraťte.

Hana Tomicová - ZnamyLekar.cz

 

FreexIT si vyhráli